Главна » Архивите са живи » Галерия » Ваденки - част 4
Нашето детство

Моето детство
 
 
Категории
 
 
Специални раздели
 
 
Информация

"НАШЕТО ДЕТСТВО" е некомерсиален проект, посветен на детството на хората от 1960-90-те години. Той бе започнат от Вл. Кромбърг и Данаил Филипов. Сайтът стартира през м. октомври-декември 2006 год. и беше пуснат в мрежата на 12.01.2007 год. (което се счита за рождения му ден) "Нашето детство" придоби сегашния си вид благодарение на усилията на всички негови приятели!
 
 
Календар
«    Юни 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
 
 
Архиви
Юни 2026 (3)
Май 2026 (3)
Април 2026 (6)
Март 2026 (5)
Февруари 2026 (4)
Януари 2026 (4)
 
 
Администрация
 
Ваденки - част 4
1-11-2008, 20:22 | Автор: Ганима | Категория: Архивите са живи / Галерия
Клонче от къпинов храст:
Ваденки - част 4

И указанията към него:
Ваденки - част 4

Змия:
Ваденки - част 4

А тази е посветена на руската група 😉:
Ваденки - част 4

 
 
Вижте също
 
 
Уважаеми гостенино!
Вие присъствате на сайта като нерегистриран потребител.
Препоръчваме ви да се регистрирате или да влезете с вашето име и парола.
 
 
№1 от: gamina (1 ноември 2008 21:02)
Ихаа! Това на Коррозия Металла е велико! Уф, няма куфеещо емотиконче :)

 
 
№2 от: pepino (1 ноември 2008 22:37)

Всичко хубаво, ама тази невинна и романтична ваденка на "Корозия Металла" няма нищо общо с тежкия сатанизъм, който изповядват тия момченца. Ганима, поне линкът махни, че нещо не се връзва 😏


 
 
№3 от: admin (1 ноември 2008 23:40)
Упс! Да се включа. Крайно време е да обсъдим до где се простира "нашето детство" ... Вече наколко пъти съм водил спорове с - хмъх - някои важни хора от сайта. Моята (наша, всъщност с Дани) идея първоначално бе да е до към 7 клас. После някак се установи, че някак не върви точно тъй. В кръга на шегата, ама двамата първи админи май и до сега са си чат-пат до 8 клас. От друга страна - наистина други "детства"    са малко по-различни от мойто (нашето). Включително и "назад". Иначе казано - "Корозия" може за някой да си е направо "детинско" (за мен бе юношеско). Приятелка на моята сестричка веднъж направо се обиди - и то с право - че елиминираме света и! Тази ми ти приятелка, примерно, има почти същите усещания към света като нас. Та тъй, Пепино - поразширяваме понятието "наше дейтство", поне за хора, които имат усещането в сърцата си. В тоя ред на мисли - "Корозия" може да е част от нечие детство!

Аха! Само да добавя:
Първата плоча на "Корозия" се появи през  1988 - а именно първия им албум от 1986. Не мога да ти го покажа, щото един тип ми го открадна!  😄. Аз си го купих в София. А сега сметни на колко години съм бил: роден съм 1974.



--------------------
 
 
№4 от: eli (1 ноември 2008 23:52)
Честно, никога не ги бях чувала, но ваденка ли е - ваденка е. Защо тогава да не й е тук мястотоpodsmruk
Жалко, че трайността е била само година, никога не съм обръщала внимание. А колко руски ваденки пазех от писмата... Те изобщо се лепяха по-трудно от българските, сега си обяснявам защо.

 
 
№5 от: pepino (2 ноември 2008 00:10)

Мили другарчета, аз от 1987-а станах луд фен на Металика, след като си закупих Master of Puppets. Минал съм и през Iron Maiden, Helloween, Manowar и още куп други, преди да изляза от детството. Обаче тия минават всички граници. Не заради ваденката се ядосвам, а заради връзката - препратката към сайта. Вие всъщност посетихте ли я? Пуснете нещо за Ахат, тогава. Ето ви музика и философия в едно, а не тия недорасляци (музикално и философски), които копират чужда музика и пропагандират фашистки идеи, в борбата с които дядовците и може би бащите им са умирали на фронта. Така мисля аз. Ако щете ме съдете, но съм бил точно от другата страна на барикадата и знам за какво става въпрос. Затова и си позволявам да изказвам недоволството си. 


 
 
№6 от: freja (2 ноември 2008 01:27)
С руските (съветски?) трашъри не съм запозната, но предлагам да се задоволим с войната срещу чалгата и да изоставим вътрешните размирици в метъла. Иначе казано, съединението прави силата, така че метъли от всякакви подстилове - обединявайте се!!! nazdrave 😏 (ами... липсва куфеещото емотиконче, наистина...)

А пък ваденката си е ваденка - значи тук й е мястото. Подкрепям eli тоест.


P.S. Хе-хе, само да кажа, че първият техен текст, който ми попадна, даже ми привлече вниманието: викинги, божества, северно такова...

 
 
№7 от: admin (2 ноември 2008 02:02)
Добре де ПЕПИ(но) - какъв е проблема: пускай и за Ахат, пускай и за Менуар (лично аз това съм прослушал най-най-най-първо като метъл). Наистина не разбрах, какъв е проблема с нещото гдето е пуснало момичето (ясно донякъде за връзката към сайта, че не отговаря на НД, ама защо пък да се дразниш, ядосваш...). Хмъх, ти да не си пристрастен, май! (Както аз за някои илюстратори и "похети" 😄?)



--------------------
 
 
№8 от: Ганима (2 ноември 2008 11:37)
Аз и досега не съм я чувала тази група. От ваденката разбрах, че изобщо има такава. Била е изпратена на мъжа ми от някое русначе, но и той само като име ги е чувал.
Линка ще помоля някой да го махне, защото аз не мога да редактирам.

 
 
№9 от: eli (2 ноември 2008 12:46)
Скандален линк аз днес изтрих, и помен не остана😁
Но пък ваденката си е готина. Напомня ми на нещо тази картинка, някаква илюстрация може би... Все някога ще се сетя.

 
 
№10 от: pepino (2 ноември 2008 13:54)

Мир! Тържествено заравям томахавката на войната и предлагам да се оттеглим във вигвама, където да изпушим лулата на мира. 😉


 
 
№11 от: Бяло (3 ноември 2008 10:08)
  Елии, картинката ти(или ми?) напомня за Крал Артур, естествено; за рицарски битки в името на правдата или за да защитим честта на дамата на сърцето....
А такава група и аз чувам за първи път. Ноо, щом е ваденка - при ваденките.

 
 
Информация
Потребители, намиращи се в група Гост, не могат да оставят коментари за тази статия.
 
 


 
Последни статии
 
 
Приятели
 
 
Бъди редактор :)

Ако забележите някъде из сайта грешки (правописни, стилистични, логически...) можете да ни помогнете чрез връзка "Съобщете за грешка, оплачете се", която се намира под всяка статия в пълната версия на статиите (видима е само за регистрираните). Ако се отнася за конкретно изречение можете да селектирате определеният текст, след което да натиснете Ctrl+Enter. Ще се отвори прозорец, в който можете да напишете в какво се състои грешката (селектираният текст няма да се вижда в прозореца, но ще го получим в административния панел на системата).

Благодарим ви предварително!

 
 
Други проекти
 
 
Анкета

Любимия Ви български детски сериал е: