Главна » За сайта » Интервю със Спаска Спасова по БТВ (за архив - за съжаление)
Нашето детство

Моето детство
 
 
Категории
 
 
Специални раздели
 
 
Информация

"НАШЕТО ДЕТСТВО" е некомерсиален проект, посветен на детството на хората от 1960-90-те години. Той бе започнат от Вл. Кромбърг и Данаил Филипов. Сайтът стартира през м. октомври-декември 2006 год. и беше пуснат в мрежата на 12.01.2007 год. (което се счита за рождения му ден) "Нашето детство" придоби сегашния си вид благодарение на усилията на всички негови приятели!
 
 
Календар
«    Юни 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
 
 
Архиви
Юни 2026 (1)
Май 2026 (3)
Април 2026 (6)
Март 2026 (5)
Февруари 2026 (4)
Януари 2026 (4)
 
 
Администрация
 
Интервю със Спаска Спасова по БТВ (за архив - за съжаление)
12-09-2009, 04:02 | Автор: admin | Категория: За сайта

Вчера, на 11.09.

по "Новините" на БТВ беше излъчено интервю със Спаска Спасова (Надя Милушева), дългогодишен и заслужил член на екипажа на нашият сайт 😄. В него се говори малко за нея и много за "Нашето детство" 😄 Интервюто е взето от репортера Борислав Лазаров, на който изказваме искрена благодарност!

За експедитивното качване на клипчето е "виновна" Фрея. Изцяло можете да гледате емисията новини на сайта на телевизията.

1252710008_btv-interview.flv [10.31 Mb] (сваляния: 4)
(.flv формата, за съжаление вече не се поддържа от браузърите!)
 
 
Вижте също
 
 
Уважаеми гостенино!
Вие присъствате на сайта като нерегистриран потребител.
Препоръчваме ви да се регистрирате или да влезете с вашето име и парола.
 
 
№1 от: dulgata (12 септември 2009 05:57)
Благодаря на  Фрея! Толкова ме трогна, че нямам думи да изкажа колко щастлива ме е направила!
Тук е мястото да благодаря и  на Борислав Лазаров, един невероятен професионалист, репортер, който  умее да общува с най-съкровените кътчета на сърцето ти! За  жалост "Новините",  дори и по БТВ  не са място където можем да се разгърнем безкрайно.  Не всеки репортер може да разполага с безкрайно ефирно време, и не всеки може в малкото време с което разполагаме да извади на яве всичко важно. Но Боби успя и в това! 
Ще се радвам и от негово име, ако със скромната си постъпка  по някакъв начин сме успели да ви върнем дори и  параченце от нашето детство и да запълним и най- голямата празнота  в този  жиейски пъзел, наричан "животът на възрастните" !
Благодарна съм, че виртуално и реално познавам толкова прекрасни хора!

 
 
№2 от: furious_kid (12 септември 2009 18:24)
      ДОЖИВЯХМЕ!  
👏 hiphip nomer1
Нас децата ни даваха по телевизията
(някои - за пореден път, де)!
Страхотно беше! Браво, Наде!!!!!
Очакваме нови и нови дечковци - УРА!

 
 
№3 от: Гергана (12 септември 2009 18:32)
И аз съм много щастлива да видя Спаска.Задавах си въпроса, как ли изглежда като пораснало вече момиче. Е.....сега вече знам.Има същите игриви очички и същото звънливо гласче като във "Рицаря на бялата дама"🙂 Щастлива съм, че и аз съм едно от децата в този чудесен проект.

 
 
№4 от: borovinka (12 септември 2009 18:41)
Много се радвам,че я видях!Аз пък дори не подозирах,че някои от онези деца са тук в "Нашето детство"!Сега съм много горда,че контактувам с такива хора,но и в същото време -се чувствам много малка сред звездите.
Браво Надя!

 
 
№5 от: Цветка (12 септември 2009 18:41)
Не знма дали тук е мястото да изкажа своята благодарност, но се надявам да ме извините, ако съм сбъркала!
Именно от Новините разбрах за сайта и влязох веднага. Не можете да си представите каква радост изпитах, когато още в първите снимки видях своят роден град така, както аз си го спомням. Изказвам искрената си и безгранична благодарност на екипът, който работи за съхранението на наиште спомени!!! Благодаря Ви, че ми върнахте толкова спомени и се надявам да имате още много нови посетители, жадуващи да си върнат частица от онова приказно време на волност, радост и безгрижни игри!


Аз също съм запазила, макар и на село, доста неща като книжки, тетрадки, съдове, играчки и т.н. Ако мога с нещо да бъда полезна, много ще се радвам!

Още веднъж, Благодаря!

 
 
№6 от: Krista (12 септември 2009 21:16)
Уааау! Супееер!🙂 
Ах, как мило ми стана като видях клипчето....изпуснала съм го в новините...Поздрави за DULGATA Надя - истински представителен етикет на сайта!roza

Много, много се радвам, че това ще популяризира още повече това прекрасно виртуално кътче! Самата аз, съм разтръбила на много приятели и колеги за "Нашето детство" и повярвайте ми, няма човек, който да не изкара поне час - два пред компютъра, разглеждайки нашето местенце (ако имам право така да се изразя....).....само дето малко са се престрашили да се регистрират....gag
И от мен отново: БЛАГДАРЯ, че ви има, приятели!

 
 
№7 от: Schatzi (13 септември 2009 07:40)
Аз не зная защо, но се просълзих... Стана ми едно такова мило...

 
 
№8 от: donaddt (13 септември 2009 10:41)
Без думи! frantic yeyeye

 
 
№9 от: zori djunkova (13 септември 2009 12:29)
Точно след интервюто, само няколко минутки след това, в сайта имаше над 800 гости. Едвам влезнах, направо беше лудница.

 
 
№10 от: Pavlina Iossifova (13 септември 2009 20:50)
Добре дошло чавдарче Цветка, скокнало от новините. А тук това му е хубавото, че няма нужда да бъдеш полезна, а е място, където твоите детски спомени, вълнения, играчки и игри са винаги добре дошли, изслушани и разгледани. Важното е на теб да ти е добре!



--------------------
 
 
№11 от: zaharisa (14 септември 2009 12:05)
Аз бях пред телевизора СЛУЧАЙНО и се почувствах много особено от мисълта, че в този момент хиляди драги зрители се заинтригуват и поне половината се радват да видят нашите "експонати" , после поне половината от тях веднага влизат в сайта и се замайват. Защото това е чувството, на всеки, когато влезе за пръв път. Кой  си е мислил, че може да се върне в детството си?
Браво на Дългата и благодарности на Борислав !

 
 
№12 от: Зико (14 септември 2009 15:03)
Опала! 👏 Е, това не го очаквах - да ни дават по БТВ! printzesa2

Ей, ако има други звезди и величия като Dulgata, веднага да си признаят.

 
 
№13 от: anni (14 септември 2009 18:59)

Много хубаво и странно беше усещането, когато видях материала по Бтв с Надя. Самата аз бях доста изненадана, при все че рядко пиша тук, повече обичам да си чета и разглеждам, си казах ''Я, моя сайт по телевизията''. А Надето е такава сладурана... За нея може да се каже със сигурност, че ще си остане завинаги дете.
А иначе- това тук е точното място на което да покажем на нашите деца как е изглеждало нашето детство. Благодарсности на Спаска и на всички други участници в проекта, разбира се!🌼 🌼




--------------------
 
 
№14 от: Маугли (14 септември 2009 19:59)
Не знам какво да кажа , просълзявам се като го гледам , не мога да се изразя , толкова се вълнувам :) браво на Надя , връща детското в нас .

 
 
№15 от: dulgata (15 септември 2009 01:55)
Благодаря на всички за хубавите думички! Уверявам ви, че не е от суета, отдавна казах "сбогом" на щедрото си детство и звездният прашец вече не скърца в обувчиците ми, защото остана в тези на Фани , на Спаска на мастиленото момиче от филмчетата на Видослава Гъркова, но има едни такива моменти, имам Вас, имам  "Рицар-Репортер"и сигурно още много други ... дето отново могат да натъпчат сандалките ми не само със звезден прашец, а цяло лунно камъче усетих, което ме гъделичка,  боли, но пак ме кара  да закуцукам по пътя назад към моето детство и да разбера, връщайки се, че  по пътя не съм била сама! Скъпоценно е понякога камъчето в обувката! ... Желая на вас, семействата и дечицата ви щастието на Моето Детство! По-щастливо  нещо от  него не се сещам да ви пожелая!
Спаска love

 
 
№16 от: Гергана (15 септември 2009 10:35)
Благодаря ти Наде, от сърце!🙂

 
 
№17 от: dulgata (17 септември 2009 03:06)
Герганче, от сърце! 🙂 Ох, от това се стрхувах! Няма да намеря думи да благодаря! Една е най-голямата истина за всеки появил се по телевизията да ни каже нещо, или трябва да има какво да ни каже самият той, или сценаристът трябва добре да го е написал, или няма сми! изобщо да се появява. Целта на Спаска, беше да ви накара да търсите съкровища и вие още ги търсите ... слеед ... години! Целта на Надя беше да намери вас ... и да продължаваме заедно да търсим съкровищата! Аз изпълних своята, дано и вие вашата! Много сте ценни, за мен вие винаги оставате най-голямото съкровище!

 
 
№18 от: yogimax (27 април 2010 01:14)
Ей това беше приятна изненада! Макар и със закъснение, го видях, видях и Спаска! 🙂



--------------------
 
 
№19 от: ToshoBG (15 февруари 2011 21:19)
Привет на всички! 🖐️
Някой може ли да даде линк, където може да се гледа интервюто с Надя ( Спаска) 🙂
Благодаря Ви предварително!

 
 
№20 от: isi (15 февруари 2011 21:42)
Ами дано някой от админите да успее да оправи тук клипчето с интервюто...
Моля, админи, помогнете, клипчето тук не работи em_16



--------------------
 
 
Информация
Потребители, намиращи се в група Гост, не могат да оставят коментари за тази статия.
 
 


 
Последни статии
 
 
Приятели
 
 
Бъди редактор :)

Ако забележите някъде из сайта грешки (правописни, стилистични, логически...) можете да ни помогнете чрез връзка "Съобщете за грешка, оплачете се", която се намира под всяка статия в пълната версия на статиите (видима е само за регистрираните). Ако се отнася за конкретно изречение можете да селектирате определеният текст, след което да натиснете Ctrl+Enter. Ще се отвори прозорец, в който можете да напишете в какво се състои грешката (селектираният текст няма да се вижда в прозореца, но ще го получим в административния панел на системата).

Благодарим ви предварително!

 
 
Други проекти
 
 
Анкета

Трябва ли нов дизайн на сайта?