|
Щях да сложа този пост още за Бъдни вечер, но забравих.
Мили приятели, пожелавам Ви весели празници, много здраве, много любов, много усмивки, много късмет и много, много сбъднати мечти през новата година! Но нещото, което най - силно Ви пожелавам, това е ВРЕМЕ - време за близките ви, време за любов, щастие и сбъднати мечти, време, в което да направите всичко онова, което желаете и което досега сте отлагали. Аз самата също си пожелавам ВРЕМЕ. И също като Фреди, който записва тази песен малко след като научава за това, че е болен от СПИН, аз също, покрай болестта на Бехтерев се замислям по - философски. Замислям се за времето, мечтите, желанията и страховете. Страх ме е от смъртта, страх ме е да не ослепея. Имам толкова мечти, а нямам пари и възможност да ги сбъдна. Пътува ми се из България и по света. Забавлява ми се на макс. Липсва ми музиката, понеже от няколко години съм напълно глуха.
Ценете близките си, ценете всеки един ден от живота си, ценете времето. Включително и времето на социализма, когато бяхме деца. Ние имахме уникално детство. Трябва да го пазим и ценим. Ние играехме навън, ние имахме въображение, имахме детски мечти.
|