Нали знаете, че Дани открай време ни се заканва!  А напоследък нещата "загрубяха", особено по отношение на момичетата! (Ей, и аз се шегувам, разбира се  )
Та затова реших да изпреваря Дани и да му дам аз на него не една , а три папки!
Само че аз пионерска папка нямам, така че пак явно той ще трябва да ни я стовари на главите  😁
Първите две папки са ми от моите родители, но честно казано не знам какви точно доклади и обещания са се чели от тях. Само предполагам. Но ще разпитам и ако някой въобще си спомня нещо - ще добавя!
Втората папка е по-луксозна и отвътре е велурена. Сигурно от нея е било четено за преизпълнението на плана!




А тази следващата папка си е лично моя, защото ми е била дадена в деня на именуването (аз винаги съм му викала кръщенето) от Общински народен съвет Горна Оряховица. На нея, както нядявам се виждате, пише "Поздравителен адрес". Колко ми се искаше да открия 3-те плика, които знам, че бяха вътре! Засега не успях, но сините, червените и оранжевите следи са от тях. За подобен тип "поздравителни адреси" вече стана дума в сайта. (Ако искате да разберете долу-горе за какви поздравления става дума - вижте тук и тук) Трябваше всеки един от пликовете да се отвори, съответно: синият - в деня на приемането ми в четите "Чавдарче", червеният - при влизането ми ДПО "Септемврийче", а оранжевият - когато стана комсомолКА. Аз, естествено, ги бях отворила и ги бях прочела много по-рано. Всичките започваха по подобен начин: "Мило дете, днес ти вече..." или нещо подобно. Тогава ми бяха наистина мили, между другото! Беше някак като скришен поглед в бъдещето - виж ти, какво щяло да стане с мен! Ама и съм си мислила, че това са най-важните събития в живота ми - щом още от 1-та ми годинка съм била поздравена за тях!
Третият плик така и не дочака да му дойде денят! Броени месеци оставаха! Е, малко се чувствах прецакана, честно да си призная, даже и темите за изпита бяхме научили, а пък то ... 😁
А ето и една папка от Polgara :em_20: :em_121:
Специално за "Национално съвещание по организиране свободното време на младежта" :em_11:
|