Главна » Архивите са живи » Още малко календарчета от моята колекция
Нашето детство

Моето детство
 
 
Категории
 
 
Специални раздели
 
 
Информация

"НАШЕТО ДЕТСТВО" е некомерсиален проект, посветен на детството на хората от 1960-90-те години. Той бе започнат от Вл. Кромбърг и Данаил Филипов. Сайтът стартира през м. октомври-декември 2006 год. и беше пуснат в мрежата на 12.01.2007 год. (което се счита за рождения му ден) "Нашето детство" придоби сегашния си вид благодарение на усилията на всички негови приятели!
 
 
Календар
«    Юни 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
 
 
Архиви
Юни 2026 (3)
Май 2026 (3)
Април 2026 (6)
Март 2026 (5)
Февруари 2026 (4)
Януари 2026 (4)
 
 
Администрация
 
Още малко календарчета от моята колекция
13-01-2021, 22:11 | Автор: Svilena | Категория: Архивите са живи

Пропуснала съм малко календарчета от моята колекция и сега ще поправя грешката си.С този пропуск най-много съм ощетила момченцата😄.Защо ли...?Защото съм пропуснала календарчетата от една любима на много момченца фабрика,която се намира в моя град.Коя е тя ли?Ще подскажа!Произвежда най-хубавите колички,камиончета и други момчешки чудесии. Ако още не сте се сетили ето първото календарче..


Има ли момченце,което не познава тази количка?Добавям веднага и другите!

 

 

Продължавам с едно календарче/не хартиено,а пластмасово/,което и идея си нямам как е попаднало при мен.Някой сеща ли се какво е произвеждал този русенски завод?

 

Едно от Книгоразпространение...

Две предприятия,в които мама е работила...

 

Любими наши герои...

 

 И накрая... ДСК...

 Е,поправих грешката си!Другите са след 1990 г. Всъщност и тогава детството не ме е напускало,то си е винаги с мен!До следващата статия,в която ще ви запозная с Мимето,но не онова разглезеното на Асен Босев,а едно много послушно Мими,което спокойно се побира в шепата ми... До скоро!

 

 

 

 

 
 
Вижте също
 
 
Уважаеми гостенино!
Вие присъствате на сайта като нерегистриран потребител.
Препоръчваме ви да се регистрирате или да влезете с вашето име и парола.
 
 
№1 от: kitten (14 януари 2021 15:50)

Благодаря, Svilena. Аз, както и друг път съм писала, макар и момиченце, обичах много да си играя и с количките от серията Matchbox. И имах точно такава количка, като тази от първото календарче, само че цветът й беше бежов.




--------------------
 
 
№2 от: Svilena (17 януари 2021 00:48)

Цитат: kitten

Благодаря, Svilena. Аз, както и друг път съм писала, макар и момиченце, обичах много да си играя и с количките от серията Matchbox. И имах точно такава количка, като тази от първото календарче, само че цветът й беше бежов.

И аз ти благодаря за вниманието,Кити!Да,от твои коментари зная,че си обичала да играеш с колички. Аз пък хич не съм си играла с момчешки играчки,а си гледах момичешките задължения...да готвя и се грижа за куклите.😄


 
 
№3 от: Чочко (24 януари 2021 18:45)

Страхотни са, не съм виждала повечето от тях, аз съм си пристрастна към календарчета, много са оригинални!

 


 
 
№4 от: Anakin Skywalker (27 януари 2021 15:06)

Свилена, супер са! Особено първото с реклама на Matshbox. На картинката е едноместния болид от 24 часа на Льо Ман през 1971г Flami Manta. Прототип на по късно появилия се Maclaren F1. Моделчето си го пазя и до ден днешен

(Хейри Халстар мисля беше именто на конструктора създал колата)

Цитат: kitten
точно такава количка, като тази от първото календарче, само че цветът й беше бежов.

 

А моето е тъмносиньо




--------------------
 
 
№5 от: Svilena (4 февруари 2021 23:54)

Цитат: Чочко

Страхотни са, не съм виждала повечето от тях, аз съм си пристрастна към календарчета, много са оригинални!

 

Благодаря ти,Чочко!И аз имам слабост към тях и все още събирам.😄


 
 
№6 от: Svilena (16 август 2021 00:32)

Цитат: Anakin Skywalker

Свилена, супер са! Особено първото с реклама на Matshbox. На картинката е едноместния болид от 24 часа на Льо Ман през 1971г Flami Manta. Прототип на по късно появилия се Maclaren F1. Моделчето си го пазя и до ден днешен

(Хейри Халстар мисля беше именто на конструктора създал колата)

Цитат: kitten
точно такава количка, като тази от първото календарче, само че цветът й беше бежов.

 

А моето е тъмносиньо

Правилно, Жоре! smiley


 
 
Информация
Потребители, намиращи се в група Гост, не могат да оставят коментари за тази статия.
 
 


 
Последни статии
 
 
Приятели
 
 
Бъди редактор :)

Ако забележите някъде из сайта грешки (правописни, стилистични, логически...) можете да ни помогнете чрез връзка "Съобщете за грешка, оплачете се", която се намира под всяка статия в пълната версия на статиите (видима е само за регистрираните). Ако се отнася за конкретно изречение можете да селектирате определеният текст, след което да натиснете Ctrl+Enter. Ще се отвори прозорец, в който можете да напишете в какво се състои грешката (селектираният текст няма да се вижда в прозореца, но ще го получим в административния панел на системата).

Благодарим ви предварително!

 
 
Други проекти
 
 
Анкета

Ходли ли сте в Мавзолея?