Главна » Материали за Август 2012 год. » Страница 2
Нашето детство

Моето детство
 
 
Категории
 
 
Специални раздели
 
 
Информация

"НАШЕТО ДЕТСТВО" е некомерсиален проект, посветен на детството на хората от 1960-90-те години. Той бе започнат от Вл. Кромбърг и Данаил Филипов. Сайтът стартира през м. октомври-декември 2006 год. и беше пуснат в мрежата на 12.01.2007 год. (което се счита за рождения му ден) "Нашето детство" придоби сегашния си вид благодарение на усилията на всички негови приятели!
 
 
Календар
«    Август 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
 
Архиви
Юни 2026 (1)
Май 2026 (3)
Април 2026 (6)
Март 2026 (5)
Февруари 2026 (4)
Януари 2026 (4)
 
 
Администрация
 

Изнамерих две снимки във фото архива си от преди 30 години. Ако някой се разпознае ще се радвам да се обади. Снимките са от ученически лагер в НПК Ястребино, мисля че годината е 1982 на едната снимка, и 1983 г. - на другата.

Снимки от НПК "Ястребино"

Цялата статия... | Коментари: 3 | Страницата е видяна: 5 442 пъти
 
 
12-08-2012, 18:51 | Автор: Veso | Категория: Разни - безобразни / Лакомства

Помните ли вафлите Куку-руку? Едно време в началото на 90-те като луди събирахме картинките от тях, а вафлите наистина имаха невероятен вкус.

Картинките от Куку-руку

Това е рекламата, която въртяха по БНТ тогава.

Цялата статия... | Коментари: 18 | Страницата е видяна: 15 709 пъти
 
 
11-08-2012, 02:34 | Автор: veselin | Категория: Свободно време / Нашите филми

Пчеличката Мая стана на 100 години. Това научих в петък от информационните сайтове и реших да споделя откритието си с вас...

Пчеличката Мая стана на 10х10 години

Цялата статия... | Коментари: 4 | Страницата е видяна: 5 020 пъти
 
 
10-08-2012, 11:01 | Автор: катя милушева | Категория: Архивите са живи / Диафилми

Този е комбиниран и за диапозитиви и за лента.

Диапроектор

Цялата статия... | Коментари: 2 | Страницата е видяна: 3 748 пъти
 
 
10-08-2012, 10:24 | Автор: bat_mitco | Категория: Специални проекти / БИС (Без Игличка Свирят)

Пак сме в дискотеката на "Нашето детство» и по-точно в нейната трета и последна част.
SET OPENER - Patrick Cowley - Megatron Man

Този път ще танцуваме хитовете от втората половина на 80-те.

Пустото диско - част трета

Цялата статия... | Коментари: 42 | Страницата е видяна: 11 239 пъти
 
 
8-08-2012, 18:09 | Автор: Veso | Категория: Свободно време / Нашите филми

Ето още един скъп спомен от детството ми, пак от Сънчо. Беше филмче с познавателна цел, имаше и разказвач, който беше един вид като пътеводител на Амиго. Дори си спомням една серия, в която Амиго беше преминал Гринуич и така беше спечелил един ден.

Успях да намеря само тази серия, но и това си е цяло чудо, че някой е успял да го запише тогава.

Бел. (админ): Естествено, това е от детството на по-мъничките от повечето от нас :), верятно средата на 90-те

Цялата статия... | Коментари: 5 | Страницата е видяна: 2 673 пъти
 
 
6-08-2012, 22:22 | Автор: Данаил Янев | Категория: Свободно време / Игри и забавления

Привет на всички!

През последните два дни се сдобихме с три страхотни нещица от едно време. Аз не бях виждал точно такива футбол и домино, но влакчето е класика. Представям ги на вашето внимание. :)...

Играчки за малкия и големия вкъщи

Цялата статия... | Коментари: 12 | Страницата е видяна: 6 745 пъти
 
 
6-08-2012, 21:41 | Автор: Зико | Категория: Светът на възрастните / Техниката

Както се казва, една картина струва повече от хиляда думи. :)

Цялата статия... | Коментари: 5 | Страницата е видяна: 3 658 пъти
 
 

Повода да пусна тази статия е статията на Бат Митко „Пустото диско- част втора“.Та там имаше предложения да съберем български кавъри на световни хитове.

Надявам се, че всеки от Вас ще се включи с предложения.

Цялата статия... | Коментари: 28 | Страницата е видяна: 12 584 пъти
 
 
6-08-2012, 09:26 | Автор: катя милушева | Категория: ЧРД / ЧИД :)

Честит рожден ден, Мия!

Пожелавам ти много радост, здраве и всичко, което сама си пожелаeш!

Цялата статия... | Коментари: 10 | Страницата е видяна: 3 908 пъти
 
 
 
Последни статии
 
 
Приятели
 
 
Бъди редактор :)

Ако забележите някъде из сайта грешки (правописни, стилистични, логически...) можете да ни помогнете чрез връзка "Съобщете за грешка, оплачете се", която се намира под всяка статия в пълната версия на статиите (видима е само за регистрираните). Ако се отнася за конкретно изречение можете да селектирате определеният текст, след което да натиснете Ctrl+Enter. Ще се отвори прозорец, в който можете да напишете в какво се състои грешката (селектираният текст няма да се вижда в прозореца, но ще го получим в административния панел на системата).

Благодарим ви предварително!

 
 
Други проекти
 
 
Анкета

Трябва ли нов дизайн на сайта?